The reconnection 

znovu-napojení

The reconnection v překladu znamená znovu-napojení. Mluvíme o procesu, který člověka vrací do stavu původní přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech života.

S postupem let ztrácíme řadu schopností, se kterými jsme se narodili, mimo jiné i schopnost napojení se na vesmírné energie. Právě The reconnection nám umožňuje opětovné spojení s vesmírem. Při naladění dochází k propojení našeho energetického systému, tedy meridiánů a jejich bodů, s energetickými body planety Země a s vesmírem. Jako vyškolený praktik znovu napojím energetické dráhy (meridiány) skrz nově vytvořené axiatonální linie s energetickými drahami planety Země a vesmírem. Toto napojení dokáže výrazně zlepšit zdravotní stav řady lidí. Někdo pociťuje fyzickou úlevu, jiný psychickou. Zlepšuje se i psychika, vztahy k druhým i k sobě. The reconnection působí na mentální, emocionální i duchovní úrovni. Během terapie dochází k vymazání nefunkčních vzorců v energo-informačním systému a k léčení na všech úrovních těla i ducha. Tyto změny jsou trvalé a lidé je vnímají na mnoha úrovních.

Celý proces napojení se provádí jednou za život a nemusí se opakovat. Lidé, kteří jím prošli, získají silnější schopnosti léčení a samoléčení.

Pozitivní je, že existují i vědecké studie, které prokazují změnu ve struktuře naší DNA a buněk našeho těla. Při měření v laboratořích bylo zjištěno, že během působení rekonektivních frekvencí proudí do napojovaného těla obrovské množství fyzického světla, širokého spektra energie a informací v harmonické podobě.

Co umí The reconnection

Tato metoda zpomaluje procesy stárnutí těla, zklidňuje a zlepšuje vztahy s lidmi v okolí. Uvolňuje stres, karmické bloky, navozuje rovnováhu a zdraví. Dochází k silnému nárůstu energie, zvyšuje se schopnost intuice a vnímání.

Celý proces The reconnection probíhá ve dvou až třech dnech po sobě. Napojení musí být dokončeno do 72 hodin. Jedna návštěva trvá přibližně 60-90 minut, samotné napojení je oba dny vždy na asi 45 minut. Během napojení klient leží pohodlně na lůžku, terapeut pracuje v auře. Někdy klienti vnímají barvy, vidí příběhy, někteří slyší hudbu nebo cítí vůně. Běžné jsou pocity horka či zimy a naprosto uvolněné tělo. Vnímavým klientům se samovolně hýbou ruce, nohy i hlava. Někomu se zdá, že spal a měl zvláštní sny. Počítejte s tím, že každý člověk je originál a vnímá tyto věci jinak. Proto je dobré se jenom uvolnit a nechat věci volně plynout. Ideální je napojení po předchozím léčení rekonektivní terapií, ovšem nikoli v jednom dnu. Tento postup ale není podmínkou.

Cena The Reconnection

Celosvětově je cena stanovena na 333 USD. U nás probíhá platba v korunách a přepočítává se při platbě první den napojení dle aktuálního kurzu.

Cena v dolarech obsahuje frekvenci 333, což je v součtu číslo 9. Devítka znamená ukončený proces. Cena musí být zaplacena tak, jak je stanovena, aby byla dodržena výměna hodnot za napojení. Každé napojení se registruje v USA u Reconnection office.

Rozdíl mezi rekonektivní terapií a reconnection

Rekonektivní terapie představuje energetické léčení. The reconnection znamená napojení člověka přes meridiány na energetickou mřížku Země a vesmíru. Napojení se dělá jednou za život a je trvalé.